czwartek, 10 listopada 2011

Akcja SZCZEPIENIE zakończona!

U nas dziś piękna pogoda, ponad 15 stopni, dużo słońca, mało chmur, aż się żyć chce! A nasza Amelka otrzymała dziś ostatnie szczepienie, na które składały się aż 3 szczepionki! Biedacatwo strasznie płakało i po chwili zasnęła na całe dwie godziny! A w naszym przypadku to jakiś sukces ponieważ norma drzemkowa wynosi 30 min :-) I tak oto z czystym sumieniem możemy zapiąć walizki na ostatni guzik i w niedziele lecimy do Krakowa :-)) będzie to pierwszy lot samolotem mojego dziecka i mam nadzieję, że obejdzie się bez większego krzyku! Sami wiecie, że dzieci różnie znoszą zmiane ciśnień. W dodatku jakoś mało miejsca w tym samolocie i ciągle trzeba trzymać dziecko na kolanach, co może być wykańczające!! Szczególnie teraz gdy od kilku dni Amelka strasznie się jakoś pręży. Praktycznie nie toleruje noszenia na rękach w pozycji poziomej, chce byc tylko w pionie. Nie wiem od czego to wszytsko się bierze???? Zaczęłam znowu uważać na to co jem by zminimalizować jej przykre dolegliwości. Mam jednak nadzieje, że do niedzieli jej to przejdzie i będzie spokojnie siedzieć na moich kolanach.  W Krakowie spędzimy kilka dni a póżniej jedziemy do mojego Zabrza! Tak torszkę się zastanawiam jak wpłyną na Amelinę te częste zmiany otoczenia oraz to, że nie będzie widzieć swojego Taty przez pewien czas??? Ciekawe czy go pozna jak do nas dojedzie hahaa??? Miejmy nadzieję, że TAK!
A tak z innej beczki to wczoraj się uśmiałam :-) przez całe 9 miesięcy mówiłam do siebie i do wszytkich do okoła, że moja córka nie będzie nosić niczego w kolorze pudrowego różu!!!! A teraz co? Popatrzcie sami na to zdjęcie :-) Od czubka głowy po same palce ubrana w róż- MASAKRA haha!!! Ale muszę przyznać, że jej nawet pasuje bo po Tacie odziedziczyła ciemną karnacje i ładnie się ten róż kontrastuje hahah :-)))


5 komentarzy:

 1. jaka Ona urocza :D, nasza Arianna też była senna po szczepieniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna jest :) a ja jakbym miała dziewczynkę to non stop na różowo bym uierała

  OdpowiedzUsuń
 3. a pani z Zabrza :)) jak będziesz mieć czas zapraszam na kawkę :)) aż tak daleko niema :)

  OdpowiedzUsuń
 4. haha Ja tez tak mowilam ! A teraz co druga sukienka to roz albo czerwien ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. CZERWIEŃ KOCHAM! ALE ZA RÓŻEM NIE PRZEPADAM! TYLKO CO ZROBIĆ JAK WSZYSTKIE CIUCHY OTRZYMANE W PREZENCIE SĄ RÓŻOWE? NIE POZOSTAJE NIC INNEGO JAK JE NOSIĆ CZY MI SIĘ PODOBA CZY TEŻ NIE ;-)

  OdpowiedzUsuń