poniedziałek, 9 lipca 2012

CANDY WYNIKI!!!

Dziś z samego rana solenizantka Amelia pomagała Mamie w organizacji losowania naszego Roczkowego Candy! Muszę jednak zaznaczyć, że solenizantka jest w nie najlepszym nastroju ( ma stan podgorączkowy, chyba zęby dają się we znaki) , więc Mama musiała troszkę pomóc w losowaniu, stąd ta (NIE)widzialna ręka na zdjęciu :-) Nie mniej jednak losowanie odbyło się w składzie komisji dwuosobowej oraz zgodnie z wszystkimi zasadami, więc jest prawomocne :-))

GRATULUJEMY -khadija- http://mamawdobrymstylu.blogspot.co.uk/ 
CZEKAMY NA KONTAKT EMAILOWY W CELU USTALENIA SZCZEGÓŁÓW :-)

JESZCZE RAZ WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY ZA TO, ŻE ODWIEDZACIE NAS NA CO DZIEŃ ORAZ WSZYSTKIE CIEPLE SŁOWA  :-)) 
POZDRAWIAMY SERDECZNIE OLA & AMELIA

10 komentarzy:

 1. Serdeczne gratulacje :) Szkoda ze mnie sie nie udało hehehe czapa jest boska ::) Mój synus tez ma urodzinkii w lipcu ale 26 :D i skonczy 2 latka zlecialo jak z bicza strzelił :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratulacje! Ale fajnie że na Khadiję trafiło na pewno zrobi cudowne zdjęcia malucha w czapusi nowej! Już się nie mogę doczekać i ciekawa jestem jaki wzór sobie wybierze. Buziaki i jeszcze raz gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojej ale się cieszę!!!Jestem na wyjeździe i nie mam tu częstego kontaktu do internetu,dziś udało mi się na chwilę wejść a tu tak niespodzianka.DZIĘKUJĘ Amelce i mamusi,jestem przeszczęśliwa.Zrobimy Nikosiowi super fotki i się pochwalimy wygraną!!!
  E-maila zaraz wyślę:)
  p.s pierwszy raz coś wygrałam na blogach!

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję i dziękuję za miłą zabawę:)

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję!
  jestem ciekawa sesji Nikosia... :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratulacje! Dzięki za zabawę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje !!

  Maszyna losująca UROCZA :-)

  OdpowiedzUsuń