wtorek, 20 listopada 2012

Nocnikowy Trening :-)

Od pewnego czasu przyzwyczajamy Amelię do nocnika. Na początku traktowała go z totalną ignorancją jednak ostatnio nastąpiła zmiana. Zaczęła powoli go tolerować, i nie skłamię jeśli powiem, że nawet go polubiła. W oswajaniu z nocnikiem pomaga nam przyjaciel Amelki - Miki :-) Sadzamy wspólnie Mikiego na nocniku a następnie Amelia mówi EEE EE... co w tłumaczeniu oznacza, że Miki robi kupę :-)) Jestem przekonana, że moja córka jest świadoma tej czynności, ponieważ już od dawna informuje nas, że robi kupę mówiąc głośno EEEE EE :-) Mało tego, dwa dni temu pozwoliłam jej pobiegać bez majtek przed kąpielą i udało mi się nakłonić Amelię by usiadła na nocniku. Podczas gdy Amelka siedziała ja udawałam, że cisnę kupę haha i co się okazało?? Amelia naśladując mnie zrobiła siku HHUUUURRRRRRRRRRRRAAA!! Ależ była radość wielka ;-))) Tym bardziej motywuje mnie to do dalszego nocnikowego treningu :-))
A jak u was z sprawami nocnikowymi?? 


Jeszcze tylko dodam, że nawet nie wiem kiedy przebił się 10-ty ząb a 11-ty jest już w drodze :-)) Oczywiście nadal ząbkujemy w wielkim bólu i cierpieniach :((


12 komentarzy:

 1. gratuluję! u nas nocnikowych sukcesów brak

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas też jak na razie przegrywamy z nocnikiem :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Kulki dodają uroku mikiemu w nocniku,;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. a U nas juz po, tzn juz od ponad 2 tyg tylko nocnik:)
  powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze pokazać dziecku do czego służy nocniś w szpitalu kiedy Mati był była tam fajna książeczka o chłopcu który dostał w prezencie nocniś i siedział i siedział aż w końcu zrobił Mati ja lubil i jeszcze bardziej polubil domowy nocniś :)
  Gratuluje kolejnych ząbków no może camilla by pomogla złagodzic bol ząbkowania ??

  OdpowiedzUsuń
 6. gratuluję postępów nocniczkowych my daleko w lesie po szpitalu sadzałam Adaśka ale był bek niesamowity wiec odpuściłąm mu ale muszę zacząć na nowo

  OdpowiedzUsuń
 7. co do fotografii to życze powodzenia ja uwielbiam fotki robić ale mam marny sprzęt do tego :/

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluje! :-) my jeszcze przed nocnikiem, ostatnio próbowałam i był siad na prostych nogach więc czekam dalej.. mały już sygnalizuje kupke ale nie sam. tylko wtedy jak go spytam.
  współczuje bólu związanego z wyrzynaniem się ząbków.. nam teraz idą trzy trójki :( naraz :(

  OdpowiedzUsuń
 9. Brawo za nocnikowe dokonania:)

  Zapraszam na moje Candy:)

  OdpowiedzUsuń