poniedziałek, 29 sierpnia 2011

pierwszy oficjalny dokument!

Dziś pojechaliśmy do Polskiej Ambasady w Edinburgh wyrobić naszej Misi Pysi pierwszy oficjalny dokument czyli paszport! Wszystko poszło szybko i sprawnie i dokument będzie do odbioru 27 września. Wtedy będziemy mogły oficjalnie podróżować ile się da i gdzie się tylko da :-) Nasza pierwsza podróż zaplanowana jest już na początek listopada do polski :-) Jedziemy aż na dwa miesiące pouprzykrzać życie troszkę mojemu bratu i jego rodzince czyli Kate i Zuzi :-0)) A przy okazji zostaniemy na Święta Bożego Narodzenia i jeśli nam się uda to odprawimy Chrzciny naszej Amelce. Tata Paweł dojedzie do nas na święta i Sylwestra :-) 
Z jednej strony piszę to wszystko z radością a z drugiej dociera do mnie fakt, że czas niesamowicie zapierdziela i nim się obejrzę będzie już styczeń...a w lutym muszę wrócić do pracy :(((( Ojj ciężko mi będzie zostawić Amelkę w żłobku...no ale niestety nie mamy innego wyjścia!!! Nie mniej jednak narazie nie będę się tym stresować tylko mam zamiar się radować każdą wolną chwilą spędzoną z nasza  Misią Pysią :-))

2 komentarze:

  1. Doskonale cię rozumiem. Ja niestety tez muszę wracać do pracy i maluchy oddać do żłobka. Ciężko, ale nie stać nas na to abym była dłużej z dziećmi w domu:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Ciocia Kasia i Zuzia już na pewno zadbają żeby wszystko było ok:)

    OdpowiedzUsuń