środa, 10 sierpnia 2011

rodziców trzeba sobie wychować!

Nasza na pozór spokojna córka od kilku dni codziennie wieczorową porą nas teroryzuje :::(((( wrzeszczy, krzyczy, płacze, ryczy i nic jej nie pasuje!!! cycek lewy, prawy, butelka, smoczek, śpiewanie, kołysanka i suszarka .....wszytsko idzie w odstawke .... nie jesteśmy jej w stanie w żaden sposób dogodzić :((( jedynie co jeszcze jej w miarę odpowiada to notoryczne BUJANIE. Ale jak tu bujać jak sił już brak :(( I tak, ja wielka przeciwniczka bujania zostałam zmuszona co wieczór kołysać moje dziecko, by spokojnie zasneło i dało nam chwilkę odetchnąć!!! Kasia się śmieje i mówi, że to kara boska haha :-) bo dopiero co skrytykowałam Zuzię mówiąc, że każde dziecko musi mieć wyznaczone granice...a ja mojemu własnemu nie potrafię tych granic wyznaczyć- ulegając jej na każdym kroku gdy tylko zapiśnie ;-) no ale jak tu nie ulegać??? ona ma dopiero miesiąc :-))) I tak widać wychodzi na to, że moja życiowa zasada, iż rodziców trzeba sobie wychować, została przekazana Amelce razem z matczyną krwią ;-))) KOCHAM CIĘ ANIOŁKU!!!

5 komentarzy:

 1. oh, jak ja czekam na te wszystkie granice, aż je potem wykorzystam;-)))a potem będzie miał tylko dwa miesiące, potem tylko trzy,a potem tylko 18 lat;-))))))

  OdpowiedzUsuń
 2. No i te 18 lat to dopiero będą granice:)))). Ola nie martw się póki dziecka nie ma to granice są wyraźne, a jak już się dzidziuś zjawia to dla chwili spokoju stajemy się jak UNIA EUROPEJSKA:)))))). A wszystko dla chwili WYTCHNIENIA i ŚWIĘTEGO SPOKOJU!!!!Dlatego ja już rozumiem Kate i te wszystkie teorie o granicach i nie uleganiu. A i Kate i tak jest wzorcowym rodzicem ponieważ ona raczej granic się trzyma, a te co czasem odpuszcza są raczej mało znaczące:)))))). Dzieciaki są najsłodsze jak smacznie śpią:)))). Pozdro, kiedy będziecie w Polsce:))))))??????????

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo widzę, ze się wyrabiasz- jak unia europejska????na jakimś szkoleniu byłaś czy coś;-)))po prostu zazdrość mnie zżera, bo ja bym na to nie wpadła!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogę więcje np Jak w piosence Ich Troje - KEINE GRENZEN:))), gdybyś szukała pomysłów to chętnie pomogę:)))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie da się ukryć, że jesteście SIOSTRAMI :-) Kate już wczoraj mówiła o KEINE GRENZEN :-)))))

  OdpowiedzUsuń