wtorek, 2 kwietnia 2013

Zajczek :-)


{ A tego licznego aniołka oraz misia otrzymałyśmy w ramach wymianki z Anetą :-) Mamy takowe też w wersji chłopięcej :-) są bosskie ! polecamy !!} 


W tym roku pracowałam przez całe Święta Wielkanocne. W sobotę zeszłam z nocki, następnie pojechałyśmy z Mamą i Amelią do Kościoła poświęcić jajka. Niestety jak się okazało, ktoś umieścił złe informacje na polskiej stornie internetowej i święcenia o 14 nie było :( przyszło trochę ludzi i wszyscy zostali odesłani do domu z kwitkiem :( no cóż... na to już nic nie mogłyśmy poradzić.
Wieczorem mieliśmy małą kolacje Świąteczną ponieważ, na drugi dzień szłam do pracy. Była Mama,Tata, Kevin oraz Ala-znajoma. Posiedzieliśmy do ok 22-giej i do spania, bo rano trzeba było wstawać. Niedziele i poniedziałek przepracowałam... o oto takie właśnie miałam święta. Amelia spędziła cały czas z Tatą :-) Bawiła się swoim nowym drewnianym wózkiem dla lalek :-) wózek jest bosski i bardzo praktyczny hahha! Nawet Amelia się w nim zmieści. Wchodzi do niego co chwilkę i widać, że czuje się w nim bardzo komfortowo, pomimo tego, że chyba jest troszkę ciasno ;-)
Dziś  obudziła mnie o 7 rano i od razu wymusiła na mnie wstanie z łóżka. Zazwyczaj ona się bawi a ja leżakuję jednak dziś od samego rana wołała: MAMA AMM, MAMA AMM AMM! co automatycznie powoduje, że zrywam się z łóżka by zrobić jej śniadanie. Po śniadaniu stwierdziłam, że nie będziemy dnia marnować, tylko wyciągnęłam tło, ubrałam Amelię i do roboty :-)  Co prawda nie obeszło się bez płaczu, bo ubrać Amelię w spódniczkę TUTU graniczy z cudem, tak więc był płacz, pisk i wrzask... ale udało się! Po 10 minutach nieustannego zdzierania kiecki z tyłka zapomniała o niej i mogłyśmy wsiąść się do roboty :-) Efekty na załączonym obrazku :-) 
A co Waszym Dzieciakom przyniósł zajączek?? 


4 komentarze:

  1. Fajna fotka! Co raz lepiej idzie ci fotografowanie ;D

    OdpowiedzUsuń
  2. nie no fajny wózek oj moi chłopaki wiele dostali tyle byłoby wymieniać ale przecież w święta to nie jest najważniejsze... szkoda że Was odesłali z kwitkiem z tymi święconkami już by mogli poświecić chwile...ech...

    OdpowiedzUsuń
  3. Czekoladowe jajeczka ! ;)

    OdpowiedzUsuń