czwartek, 19 stycznia 2012

zakochałam się :-)))

tak, mam nową miłość i coś mi się wydaję, że taką do grobowej deski ;-) a co mnie w nim uwiodło? a to, że jest super szybki, oszczędny i podnosi temperaturę otoczenia do ponad 100 C !!! Po naszym pierwszym spotkaniu od razu wiedziałam, że nie zamienię go na nic innego w świecie ;-)  a mowa bynajmniej nie o moim mężu tylko o szybkowarze!!! Wynalazek genialny!!!Słyszałam na jego temat wiele pozytywnych opinii ale w sumie nigdy takowego nie posiadałam. Kilka dni temu pożyczyłam ten magiczny garnek od Mamy na próbę no i zakochałam się! Można w nim przygotować większość dań w znacznie krótszym czasie aniżeli byśmy je tradycyjnie przygotowywali, a co za tym idzie oszczędzamy na gazie, prądzie i czasie! A zaoszczędzony czas możemy później przeznaczyć na shopping i wydanie zaoszczędzonych pieniędzy :-))  Pomysł rewelacyjny, prawda???  A tak na serio to jest to święty garnek szczególnie dla młodych i bardzo zabieganych Mam. Z uwagi na przyspieszony proces gotowania ilość substancji odżywczych wymywanych z warzyw i mięs jest dużo mniejsza aniżeli podczas normalnego gotowania. Potrawy zachowują lepszy smak gdyż ich składniki nie uciekają z parą jak to ma miejsce w zwykłym garnku. Obiad można przygotować już w 10 min...w zależności od tego co gotujemy oczywiście! I tak na przykład wczoraj zrobiłam leczo dosłownie w 10 min. Dzień wcześniej zupę w 15 min lub gulasz wołowy w 30 min. Oczywiście zanim zacznie się używać szybkowaru należy troszkę poczytać o sposobie jego użytkowania by móc bezpiecznie się nim posługiwać w naszej kuchni. Także polecam serdecznie!!!! Szybkowar CLIPSO Control P41007
oto szybkowar moich marzeń! Tefal Clipso Control :-)) i choć do tanich nie należy to obiecałam sobie, że go kupię na moje urodziny!!!

4 komentarze:

 1. Muszę przyznać, że wygląda zachęcająco:) Muszę sobie popatrzeć i poszukać w necie, bo lubię Tefalowe garnki

  OdpowiedzUsuń
 2. wygląda jak kosmiczny garnek :D , nam się marzy kombiwar :)

  ps. zmieniłyśmy adresik http://matko-i-corko.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się szybkowar to świetny wynalazek. My mamy i sobie chwalę bardzo, zwłaszcza przy gotowaniu obiadków dla Ani, ale nie tylko. Wszystko robi się zdecydowanie szybciej. Więc ja też polecam.

  OdpowiedzUsuń
 4. A my od mikolaja dostalismy SLOW COOKER ! Cos zupelnie odwrotnego , gotuje sie w nim obiadki przez 7 godzin ;) Mniam mniam .

  OdpowiedzUsuń